Magazynier (m/k/n) - Sachsen

Szukamy pracowników do prac magazynowych w Steinberg (miasto w Saksonii). Mówisz komunikatywnie po niemiecku? Sprawdź, czy to oferta dla Ciebie.

Oferujemy:

  • ciekawe i różnorodne obowiązki w ramach długotrwałego zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie od 14,30 €
  • dodatek na zakwaterowanie w wysokości 20 € za przepracowany dzień
  • dietę na pokrycie dodatkowych kosztów utrzymania 24 € za przepracowany dzień
  • 300 € premii po trzech miesiącach zatrudnienia
  • 50 € premii za produktywność miesięcznie wolnej od podatku
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • dopłaty do zakładowych programów emerytalnych
  • darmowe ubranie ochronne
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • zaliczki wypłacane na życzenie

Obowiązki:

  • pakowanie gotowych produktów do wysyłki
  • komisjonowanie półfabrykatów do produkcji

Wymagania:

  • samodzielna praca logistyczna wspierająca produkcję i wysyłkę
  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1)
  • prawo jazdy + samochód

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Karolina Bartol
Overbeckstr. 21
01139 Dresden

PYTANIA ODNOSNIE OFERTY PRACY

Tel.: +49 351 89775-26

Godziny urzedowania:
Pon. - Pt. 7:30 - 16:30

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY