Elektryk szaf sterowniczych (m/k/n) - Bayern

Zbuduj swoją karierę zawodową w branży elektrycznej. Dla naszego wieloletniego klienta poszukujemy zmotywowanych elektryków szaf sterowniczych (m/k/n).

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • stawkę godzinową od 16,42 € plus dieta (od 44 €)
  • 300 € premii po trzech miesiącach zatrudnienia
  • 50 € premii za wydajność miesięcznie wolnej od podatku
  • dodatek urlopowy i dodatek świąteczny
  • dopłaty do zakładowych programów emerytalnych
  • darmowe ubrania ochronne
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • tygodniówki wypłacane na życzenie

Obowiązki:

  • montaż szaf sterowniczych
  • samodzielna praca na podstawie planów elektrycznych

Wymagania:

  • wykształcenie jako elektryk lub pokrewne
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (od B1)
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe jako elektryk szaf sterowniczych
  • prawo jazdy i samochód

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Aleksandra Kosmyk
Overbeckstr. 21
01139 Dresden

PYTANIA ODNOSNIE OFERTY PRACY

Tel.: +49 351 89775-36

Godziny urzedowania:
Pon. - Pt. 7:30 - 16:30

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY

Dodatkowe interesujace oferty pracy