Zaměstnanci doporučuji zaměstnance

Pracujete u nás rádi a chtěli byste si zajistit až 500 EUR? Pak nás doporučte dál. Vyplatí se Vám, když oslovíte přátele, známé nebo příbuzné, kteří by do našeho týmu dobře zapadli.


Doporučte DREMO dál a získejte tak bonus 500 €

Někteří z našich zaměstnanců již využívají možnosti, jak si "přilepšit".

Většina (téměř 80 procent) uchazečů o práci by velmi ráda kontaktovala firmy a organizace na základě předchozího osobního doporučení. Důvody jsou zřejmé. Pokud získáte cílený tip, můžete se spolehnout na serióznost a je pravděpodobnější, že bude spokojen jak zaměstnanec tak zaměstnavatel a bude vytvořeno dobré pracovní klima. Na druhé straně je také doporučení obrazem toho, že se stávajícíc zaměstnanec cítí u současného zaměstnavatele dobře a je spokojený s prací.

Při zveřejňování volných pracovních míst věnujeme pozornost rozmanitosti. Budeme rádi, pokud nám doporučíte přátele, známé nebo příbuzné, kteří hledají novou pracovní příležitost a dobře hodí do našeho týmu.

Pomocí tohoto odkazu nám sdělte, koho chcete doporučit. Prémii za zprostředkování ve výši 500 Euro obdržíte v případě splnění následujících podmínek: zaslali jste nám jméno doporučeného zaměstnance ještě před zahájením jeho práce v DREMO a tento zaměstnanec u nás odpracoval nejméně jeden měsíc.

Šanci na posílení DREMO-týmu mají uchazeči hledající novou profesní perspektivu v řemeslných oborech - jako je např. truhlářneboinstalatér, nebo zaměstnanec v průmyslu - jako je např. kovoobráběč nebo také v oblasti péče o staré a nemocné osoby. Na zájemce se těší i naši zákazníci z oblasti skladování, logistiky a výroby.

Dodržujte zákon o nekalé soutěži (něm. Gesetz gegen den unlauteren Wettbewerb, zkráceně UWG). Verbování na pracovišti není povoleno.

Těšíme se na vaši iniciativu!