U společnosti DREMO je živo – právě posilujeme náš tým!

Náš tým zámečníků, kovodělníků, konstrukčních mechaniků a svářečů roste – což pro nás znamená posílení v řadách našich disponentů.


Herzlich willkommen im Team!

Srdečně Vás vítáme v našem týmu!

Paní Gretschmann je novou tváří a posilou naší kanceláře v Drážďanech.

Jako zprostředkovatelka v oblasti personálních služeb je kontaktní partnerkou pro uchazeče a zaměstnance v oborech obrábění kovů/ kovovýroba, sanitární zařízení – topení a klimatizační technika.

Od roku 2014 „žije“ svým povoláním  – po úspěšném ukončení svého odborného vzdělání v roce 2017 již nasbírala rozsáhlé zkušenosti. „Na mém povolání se mi líbí jeho rozmanitost a především kontakt s uchazeči o práci, zaměstnanci a zákazníky.“

K jejím každodenním úkolům patří mimo jiné výběr vhodných zaměstnanců, plánování a organizace využití zaměstnanců, navazování nových vztahů se zákazníky a péče o zákazníky. Organizace a realizace představovacích rozhovorů patří též k jejímu programu všedního dne. 

Ve „svých“ oborech se cítí velmi dobře. „Jedná se o enormně rozmanité a inovativní obory. Naši zaměstnanci a zaměstnankyně jsou zaměstnáni v průmyslu, konstrukci zařízení a nástrojů nebo jako strojníci a konstrukční mechanici v  regionálním i mimo regionálním měřítku. Spolupůsobí též při instalaci topných zařízení, moderní sanitární techniky, klimatizačních a ventilačních zařízení nebo fotovoltaiky.

Těšíme se na Vaše zapojení, aktivní podporu a přejeme Vám vše nejlepší a mnoho úspěchů!

Kontaktní údaje:

Dremo Personaldienstleistung GmbH
paní Anna Gretschmann
Overbeckstraße 21
01139 Drážďany 

Telefon: +49 351 89 77 55 51

E-Mail: metall@dremo.com