Stolarz / Pracownik obróbki elementów drewnianych (m/k/n) - Ravensburg

Rozpocznij z nami nową pracę w nowym miejscu! Nasz klient szuka wsparcia - to Twoja szansa!

Oferujemy:

  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin
  • zarobki netto 2500 - 2900 €
  • premię 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy
  • comiesięczną DREMO premię motywacyjną 50 € netto
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • bezpłatne ubranie robocze
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek

Obowiązki:

  • produkcja mebli i elementów konstrukcyjnych do kamperów
  • obsługa typowych maszyn na różnych etapach produkcji

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość obsługi maszyn do obróbki drewna i ich obsługi
  • prawo jazdy i własny samochód

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Karolina Bartol
Overbeckstr. 21
01139 Dresden

PYTANIA ODNOSNIE OFERTY PRACY

Tel.: +49 351 89775-26

Godziny urzedowania:
Pon. - Pt. 7:30 - 16:30

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY