Ślusarz/Stolarz stolarki aluminiowej - Premia 500€ - Dresden - Würzburg

Jeżeli szukasz nowych wyzwań w życiu zawodowym, interesujących zajęć  i dążysz do postawionych sobie celów, skontaktuj się z nami. Oferujemy stałą pracę na pełen etat w najbliżej tobie możliwym terminie.

Czas i miejsce pracy: Vollzeit / Würzburg

Zakres obowiązków:

  • Montaż prefabrykatów, części oraz elementów standardowych przy produkcji okien
  • Przetwarzanie aluminium zgodnie z danym planem produkcyjnym
  • Obsługa pras krawędziowych, urządzeń gnących, systemów wiercenia i wkręcania, frezarek, frezarko-kopiarek, zaciskarek oraz innych niezbędnych maszyn do produkcji stolarki aluminiowej

Wymagania:

  • ukończone wykształcenie zawodowe jako ślusarz lub rzemieślnik lub tp.) lub wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie montażu, konstrukcji półfabrykatów czy elementów stalowych
  • wiedza w zakresie montażu instalacji i konstrukcji
  • korzystne posiadanie uprawnień na wózek widłowy lub suwnicę.
  • znajomość języka niemieckiego min. A2
  • Alternatywnie, kilkuletnie doświadczenie zawodowe w produkcji okien aluminiowych lub w obróbce metali lekkich
  • Czytanie rysunków technicznych

Zapewniamy:

  • stała umowa o pracę w Niemczech
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfą oraz diety wolne od podatku
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • ubranie robocze i ochronne

Dla wszystkich kandydatów nasze usługi są bezpłatne i pośrednictwo  nie wiąże sie z podpisywaniem umowy z nami, jako agencją pośredniczącą.

Cieszymy się z Państwa aplikacji!

Ochrona Państwa danych aplikacyjnych jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności dla aplikacji (www.dremo.com/policy).

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Magdalena Szyjewska
Overbeckstrasse 21
D-01139 Dresden

PYTANIA  ODNOSNIE OFERTY PRACY

Kerstin Aehnelt
Tel.: +49 351 8977526
Tel.: +48 32 7466222

Godziny urzedowania:
Mo-Fr 7:30-16:30

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY