Ślusarz (m/k/n) - Würzburg

Jeżeli szukasz nowych wyzwań w życiu zawodowym, interesujących zajęć  i dążysz do postawionych sobie celów, skontaktuj się z nami. Oferujemy stałą pracę na pełen etat w najbliżej tobie możliwym terminie.

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne zarobki, łącznie 2350 - 2600 Euro netto,
  • premia 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • benefit pracowniczy (44 euro miesięcznie do pensji)
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • bezpłatne ubrania robocze,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne. na wypadek bezrobocia i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • wypłatę tygodniówek na życzenie

Zakres obowiązków:

  • montaż prefabrykatów, części oraz elementów standardowych przy produkcji okien,
  • przetwarzanie aluminium zgodnie z danym planem produkcyjnym,
  • obsługa pras krawędziowych, urządzeń gnących, systemów wiercenia i wkręcania, frezarek, frezarko-kopiarek, zaciskarek oraz innych niezbędnych maszyn do produkcji stolarki aluminiowej

Wymagania:

  • ukończone szkolenie zawodowe jako ślusarz, ślusarz mechanik lub spawacz,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane,
  • samochód i prawo jazdy - mile widziane

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Konrad Jasik
Overbeckstr. 21
01139 Dresden

PYTANIA ODNOSNIE OFERTY PRACY

Tel.: +49 351 8977526

Godziny urzedowania:
Mo-Fr 7:30-16:30 Uhr

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY