Pielęgniarka / pielęgniarz - praca w renomowanych domach opieki i klinikach (m/k/n) - Niemcy / Deutschland

Jesteś w Polsce pielęgniarzem / pielęgniarką i marzysz o wykonywowaniu swojego zawodu w Niemczech? Brakuje Ci jedynie nostryfikacji dyplomu? Proponujemy Ci możliwość pracy w zawodzie opiekuna medycznego i jednoczesnego pomoc w przeprowadzeniu procedury uznania dyplomu. Oprócz możliwości posługiwania się językiem niemieckim w pracy, proponujemy Ci udział w kursie językowym. Praca ma miejsce na terenie całych Niemiec w opiece stacjonarnej i ambulatoryjnej.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego, swobodne wypowiadanie się - warunek konieczny - komunikacja w miejscu pracy odbywa się tylko po niemiecku!

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie ponadtaryfowe w wysokości 28 € za godzinę,
  • wysokie dodatki za nadgodziny i pracę w nocy (25%), niedzielę (50%) oraz święta państwowe (100%),
  • comiesięczną DREMO premię motywacyjną 50 € netto
  • premię 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • prawo współdecydowania przy planowaniu dyżurów,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • bezpłatne ubranie robocze,
  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie,
  • na życzenie możliwa wypłata tygodniówek.

Obowiązki:

  • przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych z zachowaniem koniecznej profilaktyki,
  • prowadzenie opieki i terapii zajęciowej,
  • prowadzenie dokumentacji przeprowadzanych czynności.

Wymagania:

  • wykształcenie pielęgniarskie,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie zawodowe,
  • prawo jazdy - mile widziane

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim!

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Karolina Bartol
Overbeckstr. 21
01139 Dresden

PYTANIA ODNOSNIE OFERTY PRACY

Tel.: +49 351 89775-26

Godziny urzedowania:
Pon. - Pt. 7:30 - 16:30

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY