Monter, ślusarz przemysłowy - Dresden

Zapewnij sobie nową pracę! Oferujemy stałą pracę na pełen etat w najbliżej tobie możliwym terminie.

Czas i miejsce pracy: Vollzeit / Dresden

Zakres obowiązków:

  • Montaż elementów takich jak kraty, balustrady, ramy metalowe, bramy, pokrycia dachowe lub przedmioty codziennego użytku zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Obróbka metali (spawanie, zginanie, hartowanie, nitowanie lub cięcie)
  • Doświadczenie w obróbce metali (wiercenie, szlifowanie, cięcie, spawanie)
  • Serwisowanie konserwacja i naprawa

To są Twoje kwalifikacje:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako ślusarz, ślusarz mechanik, mechanik przemysłowy  lub tp.

  • Uprawnienia na wózek widłowy / dźwig jest korzystne, ale nie stanowi warunku

  • Doświadczenie w zwykłych procesach spawania jest korzystne

  • Czytanie, umiejętność korzystania z rysunków technicznych

    Doświadczenie w obróbce metali (wiercenie, szlifowanie, cięcie, spawanie, cięcie)

  • Alternatywnie, kilka lat doświadczenia zawodowego w obróbce skrawaniem metali, takich jak stal lub stal nierdzewna

Zapewniamy:

  • stała umowa o pracę w Niemczech
  • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfą oraz diety wolne od podatku
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • ubranie robocze i ochronne

Dla wszystkich kandydatów nasze usługi są bezpłatne i pośrednictwo  nie wiąże sie z podpisywaniem umowy z nami, jako agencją pośredniczącą.

Cieszymy się z Państwa aplikacji!

Ochrona Państwa danych aplikacyjnych jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności dla aplikacji (www.dremo.com/policy).

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Magdalena Szyjewska
Overbeckstrasse 21
D-01139 Dresden

PYTANIA  ODNOSNIE OFERTY PRACY

Kerstin Aehnelt
Tel.: +49 351 8977526
Tel.: +48 32 7466222

Godziny urzedowania:
Mo-Fr 7:30-16:30

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY