Mechanik procesów przetwórczych tworzyw sztucznych i kauczuku - Hof

Aktualnie poszukujemy kandydatów chcących rozwijać swoje umiejętności oraz pogłębiać dotychczas zdobyte doświadczenie w branży metalowej jako mechanik procesów przetwórczych tworzyw sztucznych i kauczuku.

Czas i miejsce pracy: Vollzeit / Hof

Zakres obowiązków:

  • Obsługa, ustawianie i konserwacja maszyn i urządzeń odlewniczych oraz pras wtryskowych
  • Zapewnienie i kontrola przebiegu procesu produkcji
  • Zgodność ze specyfikacją jakości i terminów

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie mechaniki tworzyw sztucznych  lub kilkuletnie doświadczenie zawodowe w przetwórstwie tworzyw sztucznych.
  • Wiedza specjalistyczna w zakresie przetwarzania tworzyw sztucznych z polipropylenu (PP), polietylenu (PE), polichlorku winylu (PVC) lub fluorku poliwinylidenu (PVIF).
  • Pożądana jest wiedza z zakresu spawania tworzyw sztucznych, np. spawania ciągnionego gorącym gazem lub spawania ekstruderów.
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Wynagrodzenie:

Stawka godzinowa zgodna z układem zbiorowym iGZ-DGB i doświadczeniem kandydata. Dodatkowo diety i ryczałt na zakwaterowanie.

Zapewniamy:

  • Stała umowa o pracę w Niemczech
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfą oraz diety wolne od podatku
  • Dodatki urlopowe i świąteczne
  • Do 30 dni płatnego urlopu
  • Ubranie robocze i ochronne

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Magdalena Szyjewska
Overbeckstraße 21
01139 Dresden

PYTANIA  ODNOSNIE OFERTY PRACY

Kerstin Aehnelt
Tel.: +49 351 8977526
Tel.: +48 32 7466222

Godziny urzedowania:
Mo-Fr 7:30-16:30

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY