Elektryk - montaż urządzeń multimedialnych, tablic interaktywnych i systemów audiowizualnych (m/k/n) - Norymbergia / Nürnberg

Szukasz pracy w Niemczech jako elektryk? Zacznij pracę u nas!
Otrzymasz 300 Euro na start + 50 Euro premii miesięcznie!

Zapewnij sobie nowe perspektywy zawodowe i szansę na długoterminowe zatrudnienie!

Nasz klient to rodzinna firma z tradycjami, która działa w obszarze nowych technologii  i multimediów. Zajmują się przede wszystkim instalacją urządzeń multimedialnych i sprzętu prezentacyjnego typu tablice interaktywne, a swoje usługi świadczą regionalnie w Norymbergii i okolicy.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny - komunikacja w miejscu pracy odbywa się tylko po niemiecku!

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne zarobki, łącznie 2.500 - 2.900 € netto,
  • comiesięczną DREMO premię za produktywność 50 € netto,
  • premię 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • bezpłatne ubranie robocze - 100 € rocznie,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania - pokój jednoosobowy (koszt do 20 € za noc),
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek,
  • telefoniczną pomoc polskiego koordynatora.

Obowiązki:

  • montaż i okablowanie systemów multimedialnych, audio, viedo oraz tablic interaktywnych,
  • przeprowadzanie czynności serwisowych.

Wymagania:

  • wykształcenie jako elektryk lub elektromonter i/lub 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe w dziedzinie technologii pomiarowych (testy VDE),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim!

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Karolina Bartol
Overbeckstr. 21
01139 Dresden

PYTANIA ODNOSNIE OFERTY PRACY

Tel.: +49 351 89775-26

Godziny urzedowania:
Pon. - Pt. 7:30 - 16:30

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY

Dodatkowe interesujace oferty pracy