Pielęgniarka / pielęgniarz - praca w Niemczech

miejsce pracy Deutschland
czas pracy Vollzeit
stosunek pracy Berufserfahren

Jesteś pielęgniarką/pielęgniarzem i myślisz o osiedleniu się i wykonywaniu swojego zawodu w Niemczech? Jedyne czego Ci brakuje to nostryfikacja dyplomu? Proponujemy Ci pracę w placówkach, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, gdzie możesz pracować w zawodzie i równocześnie otrzymć pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania wykształcenia.
Dodatkowo premia na start 500 euro!

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia pilęgniarskiego
  • Chęci osiedlenia się na terenie Niemiec
  • Znajomości języka niemieckiego, która umożliwia komunikację
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane
  • Prawo jazdy mile widziane

Zadania:

  • Podstawowa opieka nad osobami niesamodzielnymi
  • Pomoc w codziennych czynnościach
  • Pomoc w poruszaniu się, przemieszczanie podopiecznych
  • Przeprowadzanie terapii  zajęciowej
  • Dokumentowanie wykonanych czynności

Twój nowy pracodawca zapewnia:

  • Pomoc w przeprowadzeniu nostryfikacji dyplomu
  • Początkowo zakwaterowanie za bardzo niską opłatą i pomoc w znalezieniu docelowego mieszkania
  • Zatrudnienie jako opiekun medyczny lub pomocnik pielęgniarza do czasu uzyskania uznania dyplomu
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
  • Kurs językowy z przygotowaniem do egzaminów językowych B2
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jako firma rekrutująca odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji na temat oferty pracy. Nasze usługi dla wszyskich kandydatów są darmowe i nie rodzą zobowiązań.

Cieszymy się z Państwa aplikacji!

PYTANIA  ODNOSNIE OFERTY PRACY

Frau Katarzyna Palaszkiewicz
Tel.: +49 351 8977526
Tel.: +48 32 7466222

Godziny urzedowania:
Mo-Fr 9:00-13:00 Uhr

APLIKACJA ONLINE

Aplikuj teraz wygodnie i przejdź do poniższego pola

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Katarzyna Palaszkiewicz
Mengsstrasse 4
D-01139 Dresden