Pielęgniarka / pielęgniarz w Niemczech - Deutschland

Jesteś pielęgniarką/pielęgniarzem? Posiadasz nostryfikowany w Niemczech dyplom? Szukasz nowej pracy? Proponujemy Ci pracę w placówkach opiekuńczych i leczniczych na terenie całych Niemiec oraz 5000 euro premii lojalnościowej.

Czas i miejsce pracy: Vollzeit / Deutschland

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie pilęgniarskie
  • Dyplom nostryfikowany w Niemczech
  • Prawo jazdy mile widziane

Zadania:

  • Opieka nad osobami niesamodzielnymi i starszymi
  • Planowanie i przeprowadzanie terapii  zajęciowej
  • Dokumentowanie wykonanych czynności

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie od 2500 euro netto miesięcznie + darmowe  zakwaterowanie + 5000 euro premii
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Interesującą pracę w renomowanych i sprawdzonych placówkach
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jako firma rekrutująca odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji na temat oferty pracy. Nasze usługi dla wszyskich kandydatów są darmowe i nie rodzą zobowiązań.

Cieszymy się z Państwa aplikacji!

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Katarzyna Palaszkiewicz
Mengsstrasse 4
D-01139 Dresden

PYTANIA  ODNOSNIE OFERTY PRACY

Frau Katarzyna Palaszkiewicz
Tel.: +49 351 8977526
Tel.: +48 32 7466222

Godziny urzedowania:
Mo-Fr 9:00-13:00 Uhr

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY