DYPLOMOWANA PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ - Dresden

Mamy bardzo atrakcyjną propozycję! Zapewnij sobie interesujące miejsce pracy! Zatrudnienie stałe, bezpośrednio w klinice. W imieniu naszego zleceniodawcy, renomowanej kliniki w okolicach Drezna (Dresden) szukamy osoby z uznanym dyplomem na terenie Niemiec.

Czas i miejsce pracy: Vollzeit / Dresden

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych i profilaktycznych i terapii zajęciowej
  • Planowanie i nadzorowanie czynności opiekuńczych
  • Dokumentowanie przeprowadzanych czynności

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie pielęgniarskie (prawo wykonywania zawodu w Niemczech)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność samodzielnej pracy

Zapewniamy:

  • Interesującą, urozmaiconą pracę zgodną z kwalifikacjami
  • Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich zawartą bezpośrednio z pracodawcą (kliniką)
  • Atrakycjne zarobki  ustalane z pracodawcą

Dla wszystkich kandydatów nasze usługi są bezpłatne i pośrednictwo  nie wiąże sie z podpisywaniem umowy z nami, jako agencją pośredniczącą.

Cieszymy się z Państwa aplikacji!

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Katarzyna Palaszkiewicz
Mengsstrasse 4
D-01139 Dresden

PYTANIA  ODNOSNIE OFERTY PRACY

Frau Katarzyna Palaszkiewicz
Tel.: +49 351 8977526
Tel.: +48 32 7466222

Godziny urzedowania:
Mo-Fr 9:00-13:00 Uhr

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY