Elektryk - region Hamburg - 500 euro premii! - Hamburg

Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który od 1996 roku specjalizuje się w usługach personalnych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Elektryk.

Czas i miejsce pracy: Vollzeit / Hamburg

Zakres obowiązków:

  • Montaż i przeglądy instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych i mieszkalnych
  • Montaż rozdzielni, szaf, pulpitów sterowniczych zgodnie ze schematem - mile widziane

Wymagania:

  • Uprawnienia i doświadczenie zawodowe
  • Doswiadczenie na rynku niemieckim mile widziane
  • Samochód i prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Wynagrodzenie:

Atrakcyjne zarobki,  ok. 2350 euro netto miesięcznie (stawka godzinowa + diety).
Dodatkowo premia na start 500 euro!

Zapewniamy:

  • Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne zarobki
  • Pełny pakiet socjalny i dostęp do opieki medycznej
  • Pomoc w znalezieniu kwater
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Do 30 dni płatnego urlopu
  • Na życzenie wypłata tygodniówek
  • Istnieje możliwość zatrudnienia grupy 2 lub 3 osób przy spełnieniu wymagań fachowych i językowych przez wszystkich kandydatów plus jeden samochód
  • Rozpoczęcie pracy możliwe w każdej chwili (natychmiast lub w określonym terminie)

APLIKACJA DROGĄ E-MAIL

praca@dremo.com

APLIKACJA PISEMNA

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Katarzyna Palaszkiewicz
Mengsstrasse 4
D-01139 Dresden.

PYTANIA  ODNOSNIE OFERTY PRACY

Frau Katarzyna Palaszkiewicz
Tel.: +49 351 8977526
Tel.: +48 32 7466222

Godziny urzedowania:
Mo-Fr 9:00-13:00 Uhr

PROŚBA O TELEFON ZWROTNY