Hűtés-fűtés szerelő segédet keresünk (f/n/s) - 300 € prémium - Drezda / Dresden

MOST ONLINE-JELENTKEZÉS

Jelentkezzen most egyszerűen és gyorsan online.

Német partnerünk alap társalgási szintű német nyelvtudással rendelkező tapasztalt munkatársat (fűtés, klíma) keres hosszú távra.

Amit mi biztosítunk:

  • érdekes és változatos tevékenységek hosszú távú megbízások keretében
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • szabadság- és karácsonyi bónusz
  • hozzájárulás a foglakoztatói nyugellátáshoz
  • ingyenes munkaruha
  • nyugdíj-, egészség-, munkanélküli-, ápolási- és baleset-biztosítás
  • akár 30 nap fizetett szabadság
  • fizetett betegszabadság
  • törvényes felmondási feltételek
  • kérésre heti előlegfizetés

Tevékenységi körök:

  • fűtésszerelői munkafeladatok elvégzése privát lakóházaknál
  • fűtőkazán összeállítása és összekapcsolása
  • fűtőtestek összeállítása és összekapcsolása
  • padlófűtés telepítés
  • központi fűtés telepítés

Elvárások:

  • több éves szakmai tapasztalat
  • német nyelvtudás szükséges (a munkahelyi kommunikáció kizárólag német nyelven folyik)
  • a szerszámok kezelése és karbantartása
  • anyagismeret, speciális szerszámok és segédeszközök ismerete
  • utazási hajlandóság Németország területén
  • B jogosítvány (saját személyautó előny)

Bérezés:

  • munkaidő: 40 óra / hét ; teljes munkaidő (lehetőség túlórára)
  • bér: nettó 2000-2200 EUR
  • 300 EUR prémium
  • 25 % túlóra pótlék
  • szabadságpénz
  • karácsonyi bónusz

PÁLYÁZAT E-MAILBEN

munka@dremo.com

PÁLYÁZAT POSTAI ÚTON

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Bettina Bocsi
Overbeckstr. 21
01139 Dresden

KÉRDÉS AZ ÁLLÁSAJÁNLATHOZ

Tel.: +49 351 89775-32

Nyitvatartási idő:
H-P 7:30-16:30

VISSZAHÍVÁS KÉRÉSE