Fémmunkás (f/n/e) MAG 135/136 hegesztői ismeretekkel - Plauen

Ha nagy és nehéz szerkezetek hegesztéséről van szó, nincs riválisa?

Tapasztalatával a jövőben egy erős és innovatív vállalatot fog támogatni az acélszerkezetek gyártása területén Németországban.

A német nyelv kommunikációs szintű ismerete alapfeltétel!

Ajánlatunk:

  • érdekes és változatos munka egy hosszú távú projekt keretében
  • határozatlan idejű német munkaszerződés
  • órabér 16,42 eurótól plusz napidíj nettó 44 eurótól
  • szükség esetén szállást biztosítunk
  • 300 EUR belépési prémium három hónapos munkaviszony után
  • havi nettó 50 EUR termelékenységi prémium
  • szabadság és karácsonyi bónusz
  • ingyenes munkaruha
  • legfeljebb 30 nap fizetett szabadság
  • heti előlegfizetés

Tevékenységek és feladatok:

  • nehéz acél hídszerkezetek hegesztése
  • termelés a műhelyben

Elvárások:

  • műszaki rajzok szerinti hegesztésben szerzett tapasztalat
  • érvényes hegesztői engedély (135/136)
  • hajlandóság három műszakos munkarendben dolgozni (H-P)
  • német nyelvtudás

Az Ön személyes adatainak védelme nagyon fontos számunkra. Kérjük, figyelmesen olvassa el adatvédelmi szabályzatunkat.

MOST ONLINE-JELENTKEZÉS

Jelentkezés közvetlenül a WhatsApp-on keresztül

Jelentkezzen közvetlenül és egyszerűen a WhatsApp-on keresztül.

PÁLYÁZAT E-MAILBEN

munka@dremo.com

PÁLYÁZAT POSTAI ÚTON

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Gutay Katalin
Overbeckstr. 21
01139 Dresden

KÉRDÉS AZ ÁLLÁSAJÁNLATHOZ

Tel.: +49 351 89775-34

Nyitvatartási idő:

VISSZAHÍVÁS KÉRÉSE