Jöjjön a fedélzetre!

Változatos, hosszú távú németországi munkára és megbízható, versenyképes fizetésre vágyik?

Valósítja meg álmait - vegye saját kezébe jövőjét! A DREMO Ön mellett áll!

Ismerjen meg minket közelebbről!

Nyílt napok, állásbörzék és információs rendezvények időpontjai:

Emellett egész évben megtalálhatóak vagyunk az alábbi telephelyeinken:

A DREMO-nál megtalálja, amit keres!

Tulajdonosaink által vezetett drezdai székhelyű német vállalatként, magyar-, cseh- és lengyelországi telephellyel is rendelkezünk. Több mint 20 éve megbízható partnerei vagyunk munkavállalóinknak és partnereinknek is egyaránt a munkaerő kölcsönzés területén.

Az alábbi munkakörökben kínálunk változatos munkalehetőségeket:

A szakmai végzettség előny, de nem feltétlenül szükséges, ha többhónapos tapasztalattal rendelkezik, vagyis az adott tevékenységet korábban már önállóan gyakorolta. Minden állásajánlatunk férfiak és nők számára egyaránt alkalmas. A munkaidő általában heti 40 óra, vagyis teljes foglalkoztatás. Szállását megszervezzük (egyszemélyes szoba), illetve amint a munkavégzés az egyik helyen véget ér, már biztosítjuk is a következő megbízását. Magyar kapcsolattartónk által anyanyelvi támogatásban is részesül. Tájékoztatjuk, hogy minden pozíciónk feltétele a legalább alap társalgási szintű német nyelvtudás.

Kérdése van?

Amennyiben bármi kérdése van, hívjon minket bátran. Elérhetőek vagyunk Hétfőtől Péntekig 7:30-tól 16:30-ig a következő telefonszám alatt: 0049 351 8977523

Kapcsolattartó:

Bettina Bocsi
Személyzeti tanácsadó - Toborzás
E-Mail: munka@dremo.com
Munkahely: +49 351 89775-32
Munkahely: +36 62 815008
Katalin Gutay
Munkahely: +49 351 89775-34
  • 1