Mondja meg, hol szeretne idősgondozó segédként dolgozni- Segítünk! - Deutschland

Német partnerünk Társalgási Szintű Német Nyelvtudással rendelkező idősgondozó segédet keres hosszú távra, idősek otthonába és ambuláns idősgondozásra. Ön közvetlenül egy partnercégünknél lesz alkalmazásban. Munkaerő közvetítési szolgáltatásunk segítségével találjuk meg Önnek a megfelelő pozíciót a kívánt helyszín közelében. A közvetítés ingyenes!

Munkaidő / -hely: Vollzeit / Deutschland

Tevékenységi körök:

  • Az idősgondozáshoz betegápoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Különböző betegségek megelőzéséhez hozzájárulás
  • Segítségnyújtás a mozgásban, öltözködésben, napi tisztálkodásban
  • A higiéniai előírások, elvárások betartása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

elvárások:

  • Releváns szakirányú végzettség, (OKJ-s képzéseket is elfogadjuk)
  • Rokonszakmával több éves munkatapasztalat kórházban, idősotthonban, szociális otthonban vagy hasonló intézményben, 24 órás idősgondozásban (legalább 3 év)
  • Min. A2 szintű német nyelvtudás; haladó nyelvtudás előny (B1)
  • Önálló és precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Megbízhatóság és csapatmunka
  • Számítógépes alapismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány ajánlott

amit mi biztosítunk:

  • Változatos és felelősségteljes feladatok
  • Egyéni betanítás
  • Attraktív jövedelem, egyéb juttatások

Mint személyzeti szolgáltató vagyunk az állásajánlat képviseletével megbízva. Szívesen megválaszoljuk felmerülő kérdéseit és tájékoztatjuk a további információkról – szolgáltatásunk természetesen Önnek teljesen díjmentes.

MOST ONLINE-JELENTKEZÉS

Jelentkezzen most egyszerűen és gyorsan online.

PÁLYÁZAT E-MAILBEN

munka@dremo.com

PÁLYÁZAT POSTAI ÚTON

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Badacsonyi Rita
Mengsstr. 4
01139 Dresden

KÉRDÉS AZ ÁLLÁSAJÁNLATHOZ

Tel: +49 351 8977523
Tel: +36 62 815008

Nyitvatartási idő:
H-P 7:30-16:30

VISSZAHÍVÁS KÉRÉSE