IDŐSGONDOZÓT / BETEGÁPOLÓT KERESÜNK (Anerkennung/elismertetés lehetőségével)

Munkahely Deutschland
Munkaidő Vollzeit
Foglalkoztatási viszonya Berufserfahren

Német partnerünk TÁRSALGÁSI SZINTŰ (B1) NÉMET NYELVTUDÁSSAL és Németországban elismert ápolói végzettséggel - Anerkennunggal rendelkező tapasztalt idősgondozót/ápolót keres hosszú távra . Amennyiben meg van a megfelelő nyelvtudás és végzettség, DE nincs Anerkennungja, segítünk ezt elintézni! Ön közvetlenül egy partnercégünknél lesz alkalmazásban. Munkaerő közvetítési szolgáltatásunk segítségével találjuk meg Önnek a megfelelő intézményt. A közvetítés ingyenes!

Tevékenységi körök:

  • Alapápolás
  • Mindennapi gondozás és támogatás
  • Segítségnyújtás a mozgásban és aktiválásban
  • A higiéniai előírások, elvárások betartás
  • Az idősgondozáshoz betegápoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szakmához tartozó jellemző elő- és utómunkák elvégzése
  • Sikeres elismertetést követően: Szakképzettségének megfelelő tevékenységek ellátása, mint szakképzett ápoló

elvárások:

  • Min. 2 éves ápolói végzettség (vagy ezzel azonos szakképzés)
  • Szakmai tapasztalat idősek otthonában/kórházban vagy ambuláns ápolásban vagy 24 órás ápolásban ajánlott
  • Min. A2 szintű német nyelvtudás
  • Németországba költözés
  • "B" kategóriás jogosítvány ajánlott

amit a jövőbeli munkáltatója kínál:

  • Szakápoló végzettségének németországi elismertetésében való támogatás
  • Átmeneti szálláslehetőség kedvező áron
  • Segítségnyújtás a szállás keresésben a helyszínen
  • Pozíció segédápolóként, amíg az elismertetés folyamatban van
  • Attraktív bérezés végzettségének megfelelően
  • 1000 EUR prémium (Németországban elismert ápolói végzettség (Anerkennung) esetén)
  • Német nyelvtanfolyam a B2 szint eléréséhez
  • Továbbképzési lehetőségek

Mint személyzeti szolgáltató vagyunk az állásajánlat képviseletével megbízva. Szívesen megválaszoljuk felmerülő kérdéseit és tájékoztatjuk a további információkról – szolgáltatásunk természetesen Önnek teljesen díjmentes.

KÉRDÉS AZ ÁLLÁSAJÁNLATHOZ

Badacsonyi Rita
Tel: +49 351 8977523
Tel: +36 62 815008

Nyitvatartási idő:
H-P 7:30-16:30

ONLINE-PÁLYÁZAT

Jelentkezzenek egyszerűen és gyorsan online a gombra kattintva

PÁLYÁZAT E-MAILBEN

munka@dremo.com

PÁLYÁZAT POSTAI ÚTON

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Mengsstr. 4
01139 Dresden