IDŐSGONDOZÓ / BETEGÁPOLÓ SEGÉDET KERESÜNK - Idősgondozás, -ápolás

Munkahely Regensburg
Munkaidő Vollzeit
Foglalkoztatási viszonya Berufserfahren

Német partnerünk Társalgási Szintű Német Nyelvtudással rendelkező tapasztalt és motivált ápolót keres hosszú távra, teljes munkaidőbe.

Tevékenységi körök:

  • Az idősgondozáshoz betegápoláshoz kapcsolódó feladatok ellátása,
  • Higiéniai előírások, elvárások betartása
  • Orvosi ellátás (gyógyszeradagolás, injekció beadása) – tapasztalattól függően
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

elvárások:

  • Releváns szakirányú végzettség, (OKJ-s képzéseket is elfogadjuk)
  • rokonszakmával több éves munkatapasztalat kórházban, idősotthonban, szociális otthonban vagy hasonló intézményben (legalább 1 év)
  • Min. A2 szintű német nyelvtudás; haladó nyelvtudás előny (A2-B1)
  • Utazási hajlandóság, terhelhetőség
  • Hajlandóság több műszakban dolgozásra, hétvégén ill. Ünnepnapokon munkavégzésre
  • Számítógépes alapismeretek
  • B jogosítvány, saját személyautó előny

bérezés:

  • Munkaidő: 35-40 óra / hét ; teljes munkaidő (lehetőség túlórára)
  • Bér: Nettó 1500-1600 EUR
  • 25 % túlóra pótlék, 50% hétvégi pótlék, 100 % ünnepnapokon,
  • Szabadságpénz, Karácsonyi bónusz

amit mi biztosítunk:

  • Hosszú távú és folyamatos munkalehetőség
  • Német bejelentett, szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás, fizetett szabadság (24-30 nap /év)
  • Ingyenes Szállás!!
  • Munkaruha
  • magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy
  • A közvetítés INGYENES!
  • A kifizetés lehetséges heti lebontásban

KÉRDÉS AZ ÁLLÁSAJÁNLATHOZ

Badacsonyi Rita
Tel: +49 351 8977523
Tel: +36 62 815008

Nyitvatartási idő:
H-P 7:30-16:30

ONLINE-PÁLYÁZAT

Jelentkezzenek egyszerűen és gyorsan online a gombra kattintva

PÁLYÁZAT E-MAILBEN

munka@dremo.com

PÁLYÁZAT POSTAI ÚTON

Dremo Personaldienstleistung GmbH
Mengsstr. 4
01139 Dresden