Profesní budoucnost zajištěna – s DREMO

15.11.2019 00:00

Minulý týden jsme v naší kanceláři přivítali šťastného kandidáta - hledání práce mu skončilo a podepsal novou pracovní smlouvu.


„Už mi spadl kámen ze srdce, teď se mohu soustředit na přestěhování a pak se vrhnu do své nové práce!“, řekl pan Bänsch.

Zvěsti o tom, že jeho zaměstnavatel bude podnik zavírat, kolovaly již delší dobu. Když oficielně tuto informaci obdržel, musel jednat rychle - být nezaměstnaný pro něj nebylo alternativou.

Především používal internet k hledání práce na pracovních portálech. Zde narazil na stránky DREMO a naše pracovní nabídky. „Mnoho zaměstnavatelů hledá, najdete nespočet pracovních nabídek - nicméně je pro mě rozhodující, zda zafunguje chemie.“ Bylo pro něj důležité, že jsme jej rychle kontaktovali ihned zahájili konkkrétní rozhovory.

Po prvním kontaktu a vyjasnění otázek s rekrutérem převezme aktivitu osobní disponent, který má na starosti konrétní branži.

„Pan disponent Gäbler byl vždy k zastižení. Dal mi individuální pracovní nabídku, navázal kontakt s firmami a vše zařídil - během několika týdnů.“

Vyškolený procesní mechanik již pracuje u jednoho z našich zákazníků. Přejeme mu úspěšný start a těšíme se na spolupráci!

Pokud Vaše nejste s Vaší prací zcela spokojeni a hledáte alternativy...budeme se těšit na Vaše podklady a případný rozhovor.

S DREMO můžete zahájit svou profesní kariéru v oblasti řemesel, průmyslu, v oblasti malířství/lakýrnictví nebo v péči o seniory - bez ohledu na to, zda chcete pracovat v Drážďanech, Řezně, Mnichově, Norimberku nebo Chemnitzu.